Семінар заступників директорів

18 грудня 2012 року у Мукачівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 3 ім.Ф.Ракоці ІІ відбувся навчально-методичний семінар заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста.
Тема семінару: “Технології складанняплануроботизагальноосвітнього навчального закладу на рік”.
З презентацією навчального закладу присутніх ознайомив директор школи Шинк С.Р.
Планування діяльності загальноосвітнього навчального закладу – це різнобічне узагальнене уявлення про головні пріоритети його розвитку. Планування дає можливість колективу закладу проаналізувати результати діяльності, визначити шляхи піднесення рівня організації навчально-виховного процесу, обґрунтувати та забезпечити хід безперервного розвитку закладу. Методичні рекомендації щодо планування роботи загальноосвітнього навчального закладу на рік, технологіюпідготовки ті схвалення річного плану та вимоги до планування роботи висвітлили завідувач методичного кабінету Рубець М.І. та методист методичного кабінету Барбаш О.О.
Досвідом роботи з присутніми колегами поділились заступник директора з НВР ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Ковач В.В. та заступник директора з ВР Кришинець-Андялошій К.О. Під час проведення ділових ігор учасники семінару змогли поділитись своїми знаннями з планування діяльності, складання циклограми діяльності та визначення змсітових ліній. А справжнім подарунком для присутніх став святковий концерт.
Учасники семінару взяли активну участь в обговоренні проведеного навчально-методичного семінару і прийшли до висновку, що творче використання в процесі планування діяльності закладу нормативних документів, наукової літератури та методичних рекомендацій допоможе створити необхідну базу для піднесення рівня навчально-виховного процесу та сприятиме успішному і результативному виконанню завдань, які постають сьогодні перед освітою.

009 008 007 006 005 003

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.