Семінар вчителів німецької мови

На базі Мукачівської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №3 ім.Ф.Ракоці ІІ 29 листопада 2012 року відбувся науково –методичний семінар вчителів німецької мови на тему: «Шляхи розвитку інтересів учнів до навчання іноземної мови». На семінарі вчителі ЗОШ №3 ім.Ф.Ракоці ІІ, СЗОШ №4 з поглибленим вивченням іноземних мов та ЗОШ №10 презентували досвід своєї роботи. З презентацією на тему «Шляхи розвитку інтересів учнів до вивчення німецької мови» виступила голова міського методичного об′єднання вчителів німецької мови, вчитель ЗОШ №3 ім.Ф.Ракоці ІІ – Пішковцій А.К.

Продовжила роботу вчитель ЗОШ № 10 – Пархуць О.М. з презентацією на тему «Використання інноваційних технологій», в якій надала методичні поради щодо використання ІТ в роботі вчителя на уроках іноземної мови. Підсумовуючи виступ голови м/о Пішковцій А.К., вчитель німецької мови СЗОШ №4 – Дрогобецька С.В. поділилась своєю роботою на тему «Роль і місце ситуативного мовлення у навчанні іноземної мови» . Велику роль у розвитку інтересів учнів до вивчення іноземних мов відіграє позакласна робота, том увчителем ЗОШ №10 – Архіповою Е.А. було представлено презентацію позакласного заходу на тему: «Музика – мова, яку розуміє кожен».

На закінчення семінару було проведено диспут між вчителями міського методичного об′єднання вчителів німецької мови на тему «Роль вчителя у мотивації учня до вивчення іноземної мови».

This entry was posted in Методична робота. Bookmark the permalink.