Завдання методичного кабінету

Мукачівської ЗОШІ-ІІІ ступенів №3 ім.Ф.Ракоці ІІ

на 2012-2013 н. р.

1.Зібрати та систематизувати унаочнення та дидактичні матеріали в кабінеті  естетики та музики. Привести в належний стан кабінети біології, фізики,математики.

2. Вчителям трудового навчання привести в належний стан подвіря, продовжити озеленення класів та коридорів.

3.Урізноманітнити види гуртків, враховуючи потреби учнів,активно залучаючи їх до занятть. Проведену роботу демонструвати у вигляді виставок, конкурсів, змагань.Чітко вести документацію.

4. Слідкувати за культурними подіями школи та міста, активно приймати в них участь.

5. Вчителям – предметникам продовжити працювати з обдарованими учнями. Давати якісні знання по підготовці їх до шкільних та обласних предметних олімпіад. Підняти рівень підготовленості учнів з угорської мови та літератури.

6. З метою збереження екології, чистого навколишнього середовища, вчителям біології, географії,ОБЖ, а також класним керівникам проводити екскурсії, відвідувати фотовиставки, приймати участь у загальноміських заходах.

7.Систематично ознайомлюватись з новинками педагогіки та методики, втілювати ідеї як вітчизняних так і зарубіжних передових педагогів.

8.Приймати участь і самим бути активними учасниками семінарів, засідань методоб’ єднань, конференцій міських,обласних та міжнародних рівнів.

9.Забезпечити участь вчителів школи у міських конкурсах» Вчитель року» та

« Шукаємо молоді педагогічні таланти».

10. Забезпечити 100% оволодіння вчителями  комп’ ютерної технології. Активно впроваджувати у навчально- виховний процес використання ІКТ.

11.Залучити вчителів, учнів та їх батьків до всеукраїнського сайту « Щоденник».

This entry was posted in Методична робота. Bookmark the permalink.