Семінар бібліотекарів 2015

19 березня 2015року на базі ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів ім. Ф.Ракоці ІІ відбувся навчально-методичний семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Впровадження інформаційно-комунікативних технологій в роботі шкільної бібліотеки».
Семінар розпочався з виступу заступника директора з НВР ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів ім. Ф.Ракоці ІІ. Ковач В.В. ознайомивши присутніх з цілями та завданнями, які стоять перед шкільною бібліотекою.
Свій досвід роботи презентувала зав. бібліотекою ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів ім.Ф.Ракоці ІІ Майороші Н.В. на тему: «Впровадження інформаційно-комунікативних технологій в роботі шкільної бібліотеки».
Голова м/о, бібліотекар СШ № 4 Салієнко Н.В. виступила з доповіддю «Можливості використання Веб 2.0 для формування інтелектуальної, інтерактивної, соціальної компетенції бібліотекарів» у вигляді відео-презентації. Докладно розповіла про активне застосування інформаційно-комунікативних технологій у практику повсякденної роботи шкільного бібліотекаря.
Після завершення теоретичної частини семінару, бібліотекар Мукачівського ліцею Шестак Н.Л. детально зупинилася напрактичній частині створення власного веб-ресурсу та перерахувала шляхи, які ведуть до успішного створення та запуску сайту Мукачівських бібліотек.
Методист методичного кабінету Герц Л.С. в своєму виступі закликала з відповідальністю поставитись до даної проблеми та створити робочу групу із числа бібліотекарів.
На даному семінарі бібліотекарі шкіл дізналися багато корисної і необхідної інформації та погодилися з тим, що активне застосування комунікативно-інформаційних технологій в cередніх освітніх закладах міста Мукачева дозволяє по – новому підійти до організації бібліотичних процесів.

P2200599 P2200587 P2200586

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.